KONST / Litografier / Färglitografi 13862064
nr 1386 2064
Poul Ströyer
(1923-1996), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 27/120, modeller. Motivet: 31x46, yttermått inklusive ram: 52x66 ca
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:51:14
300 kr
400 kr
22 mar
Poul Ströyer
Läs mer om Poul Ströyer